Niech jedynym ograniczeniem Twoich projektów będzie wyobraźnia
Z powodzeniem działamy na rynku aranżacji oraz dekoracji wnętrz, dlatego proponujemy współpracę w zakresie wykonawstwa oraz montażu mebli na podstawie oryginalnego projektu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt mebla lub innej powierzchni drewnianej, gwarantując przy tym najwyższą jakość, precyzję i terminowość.

Nasza firma chętnie podejmuje współpracę przy realizacji zadań powierzonych nam przez projektantów. Sprawnie i efektywnie realizujemy przedstawione projekty i wdrażamy zaproponowane rozwiązania. Nasza bogata oferta skierowana do wielu odbiorców na rynku świadczy o naszej gotowości do pracy na wielu obszarach rynku meblarskiego, w dziedzinie renowacji obiektów zabytkowych czy w sektorze handlowym, usługowym bądź dla Klientów indywidualnych. 
W każdej z tych dziedzin liczy się dobry projekt i przemyślane, ponadczasowe rozwiązania. Dlatego jako profesjonaliści cenimy współpracę z innymi profesjonalistami, którzy dzielą z nami pasję do piękna i wysokiej jakości zamkniętych w drewnianych powierzchniach. 

Doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, które wykorzystujemy przy okazji takiej współpracy, daje projektantom ogromne możliwości zrealizowania każdego projektu, w którym wykorzystywane jest drewno. 

Doskonały design, mistrzowskie wykonanie

darmowa wycena

  1. pl
  2. en
  3. de
+48 517 022 210
/lastarmeble
biuro@lastar.com.pl
LASTAR Sp. z o. o.
ul. Rogaczewskiego 76
84-200 Wejherowo
NIP 5882397751
KRS 0000433489