Wydobywamy z drewna to, co najlepsze
Wyjątkowe meble | Solidne zabudowy | Profesjonalna renowacja zabytków

więcej

Oferta

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję

sprawdź

dla domu
dla biznesu
dla deweloperów
dla zabytków
dla stolarzy
Tak jak Ty kochamy naturę!
Dlatego, 1% wartości każdego zamówienia przekazujemy na sadzenie nowych drzew.

pomagaj z nami

Projekty tworzone z pasji do rzemiosła

Do drewna podchodzimy z prawdziwą pasją. To sprawia, że każdy zrealizowany przez nas projekt jest wyjątkowy i ponadczasowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści tworzą projekty unikalne, wyróżniające się najwyższą jakością. Realizujemy wyjątkowe zamówienia z troską o najdrobniejszy szczegół, zapewniamy transport i montaż. Dzięki temu w pełni kompleksowo wypełniamy każde powierzone nam zadanie. Przyjmujemy zlecenia na podstawie projektu Klienta lub przedstawiamy własne sprawdzone propozycje w oparciu o wiedzę i lata praktyki. 

 

Wszystkie nasze realizacje cieszą się zainteresowaniem i renomą zarówno w Polsce, jak i w Europie. Znamy oczekiwania i potrzeby Klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
 
Wdrażamy niezawodne i nowoczesne rozwiązania techniczne oraz nieustannie śledzimy wszelkie nowości na rynku meblarskim, dbając o ciągły rozwój, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Dbamy również o szybkie terminy realizacji, oszczędzając czas i nakłady finansowe nabywców, którzy zdecydowali się nam zaufać.    
 
Nasze meble wytwarzane są z najwyższej klasy materiałów, ponieważ wierzymy, że w tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy jakościowe. Z naszymi Klientami dzielimy się pasją do piękna drewna w każdej odsłonie, niezależnie od tego, czy są to meble do domu, firmy, czy zabytkowe eksponaty.
 
Dokładamy starań, aby prezentowana oferta była różnorodna, profesjonalnie zrealizowana i skierowana do wielu różnych grup odbiorców. 
 
Zapraszamy do współpracy.

darmowa wycena

  1. pl
  2. en
  3. de
+48 517 022 210
/lastarmeble
biuro@lastar.com.pl
LASTAR Sp. z o. o.
ul. Rogaczewskiego 76
84-200 Wejherowo
NIP 5882397751
KRS 0000433489