Wybrane realizacje

wszystkie realizacje

Sprawdź także ofertę:
dla domu
dla biznesu
dla deweloperów
dla zabytków
dla stolarzy

Nasi specjaliści poznają i oceniają drewno, z jakiego wykonane są obiekty, badają z jakiego dokładnie okresu pochodzą, a także jakie narzędzia oraz materiały zostały użyte do ich wykonania.  W ten sposób możemy je skutecznie odnowić i zabezpieczyć  przed niekorzystnym wpływem czynników naturalnych czy uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Nasz zespół ekspercki posiada  bogate doświadczenie, rozległą wiedzę oraz odpowiednie zaplecze techniczne w zakresie renowacji drewna. Naszym osiągnięciem jest m.in. odbudowa przystani Cesarza Wilhelma II w Ventehalle, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem oraz uznaniem naszych zleceniodawców. 

Renowacja zabytkowych budynków i powierzchni drewnianych to najlepszy sposób na odpowiednie zabezpieczenie, a często ocalenie cennych i unikalnych obiektów. Zawsze mają one bogatą historię, dlatego warto o nie zadbać i przywrócić im pierwotny wygląd.

 

Nasza firma dokonuje profesjonalnej renowacji budynków, drzwi i okien drewnianych oraz obiektów zabytkowych, niezależnie od miejsca ich usytuowania. Fachowo zapoznajemy się ze stanem i ewentualnymi zniszczeniami, które trzeba naprawić, aby jak najlepiej zaplanować i przeprowadzić proces przywracania świetności. 

 

Służymy pomocą przy każdej pracy renowacyjnej i odnawianiu zabytkowych obiektów. 

renowacja zabytków | okna i drzwi konserwatorskie

Renowacja zabytków

bezpłatna wycena

darmowa wycena

  1. pl
  2. en
  3. de
+48 517 022 210
/lastarmeble
biuro@lastar.com.pl
LASTAR Sp. z o. o.
ul. Rogaczewskiego 76
84-200 Wejherowo
NIP 5882397751
KRS 0000433489